ВСП «Харківський фаховий коледж харчової промисловості ДБТУ»

РОЛЬ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ У ФОРМУВАННІ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Головним завданням практики є безпосередня практична підготовка до самостійної роботи на посаді фахівця на підприємстві чи установі, поглиблення та закріплення теоретичних знань, практичних умінь із спеціальності та формування професійних компетентностей.

Згідно графіка навчального процесу коледжу з 04 травня 2022 року здобувачі освіти ІІ курсу розпочали проходження навчальної практики та ІІІ курсу – технологічної практики.

Тимчасовий порядок організації практичного навчання під час дії правового режиму воєнного стану, методичні рекомендації щодо організації та проходження практики, оновлені індивідуальні завдання дозволяють підтримувати систему практичної підготовки здобувачів освіти в умовах воєнного стану в країні.

Центром практики, працевлаштування та кар’єрного росту організовані збори у форматі відеоконференції Zoom на механічно-холодильному відділені, відділенні харчових технологій та відділенні технології хліба. В роботі конференцій прийняли участь студенти груп, класі керівники, керівники практики, голови циклових комісій та завідувачі відділень.

Студенти направлені на проходження практики на діючі підприємства Харківської області та інших регіонів України, але в більшості випадків, в дистанційному режимі, з метою забезпечення належного рівня практики та безпеки в умовах воєнного стану.

Консультації керівниками практики будуть відбуватися з  використанням технологій дистанційного освітнього процесу: відео конференції в ZOOM, індивідуальні консультації в телефонному режимі, ведення спеціально сотвореної групи в VIBER та відповідей на найпоширеніші питання .

Адміністрація та керівники практики  докладають максимальних зусиль до якісного опанування студентами всіх освітніх компонентів освітніх програм в поточних складних умовах та сподіваються на успішне проходження практики!!!


ЧУЙКОВА Світлана,

 Керівник Центру практики,

працевлаштування та кар’єрного росту студентської молоді